22-а сесія Постійного комітету ВОІВ

З 23 по 26 листопада 2009 року в м. Женева, Швейцарія, проходить 22-а сесія Постійного комітету Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) з питань законодавства щодо торговельних марок, промислових зразків та географічних зазначень.

Делегацію України на засіданні представляють начальник управління правового забезпечення промислової власності Держдепартаменту інтелектуальної власності Ірина Василенко та помічник директора ДП "Український інститут промислової власності" Тамара Шевелева.

На порядок денний сесії винесено такі питання:

  • підстави для відмови в реєстрації прав на торговельну марку;
  • матеріальні та процедурні аспекти набуття прав на колективні та сертифікаційні марки;
  • процедура подання заперечень третіми особами щодо реєстрації прав на торговельні марки;
  • заборона використання в складі торговельної марки гербів, емблем та інших символів, визначених у ст. 6 ter Паризької конвенції.

Також передбачено розгляд питань про зближення позицій країн-членів ВОІВ щодо законодавства, пов’язаного з набуттям прав на промислові зразки. Предметом обговорення будуть результати аналізу документів ("Запитальників"), наданих патентними відомствами країн Секретаріату ВОІВ.

Участь представників державної системи правової охорони інтелектуальної власності в зазначеному заході сприятиме розробці пропозицій, спрямованих на вдосконалення національного законодавства у сфері охорони об’єктів промислової власності, а також дасть можливість підвищити рівень експертизи заявок на торговельні марки.

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow