Підписано спільний наказ

24 листопада 2009 року керівниками міністерств України – освіти і науки, внутрішніх справ, культури і туризму, – а також Службою безпеки України, Державною митною службою України, Державною податковою адміністрацією України підписано спільний наказ "Про затвердження Програми скоординованих дій правоохоронних та контролюючих органів по боротьбі з незаконним виробництвом, розповсюдженням та реалізацією аудіо- й відеопродукції, компакт-дисків, інших об’єктів права інтелектуальної власності та для забезпечення захисту прав УЄФА".

Для контролю за станом реалізації вищезазначеної Програми створено Координаційну раду, яка діє на постійній основі. ЇЇ головою обрано Миколу Паладія.

Слід нагадати, що цю Програму розроблено для забезпечення захисту прав інтелектуальної власності УЄФА на виконання указів Президента України від 30 січня 2002 року № 85 "Про невідкладні заходи щодо посилення захисту прав інтелектуальної власності в процесі виробництва, експорту, імпорту та розповсюдження дисків для лазерних систем зчитування" та від 27 квітня 2001 року № 285 "Про заходи щодо охорони прав інтелектуальної власності в Україні".

Основною метою розробки Програми стала координація дій правоохоронних та контролюючих органів щодо подолання правопорушень у сфері інтелектуальної власності та розробка пропозицій щодо зменшення рівня піратства в Україні під час розповсюдження на матеріальних носіях об’єктів авторського права і суміжних прав.

Завданням Програми є проведення єдиної державної політики щодо боротьби з порушеннями прав інтелектуальної власності та забезпечення легального використання об’єктів права.

Керівники урядових структур, які підписали наказ, також узгодили та підписали низку документів про відповідні програмні заходи.

За матеріалами Українського інституту промислової власності

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow