Тиждень науково-освітніх проектів для учнівської молоді

9 лютого 2010 року в столиці України в рамках Тижня всеукраїнських та міжнародних науково-освітніх проектів "Україна – Європа – Світ – 2010" розпочали роботу щорічні заходи Всеукраїнський конкурс юних раціоналізаторів і винахідників "Природа – людина – виробництво – екологія" та Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій "Екософт – 2010".

 

Організатори – Міністерство освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді за підтримки Державного департаменту інтелектуальної власності та ДП "Український інститут промислової власності" (Інститут).

Заходи мають на меті всебічну підтримку обдарованої молоді, сприяння модернізації змісту науково-дослідницької та пов’язаних з нею експериментальної й практичної діяльності, впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій у навчальних закладах України.

Інститут виявляє постійну увагу до нової генерації української інтелектуальної еліти й за доброю традицією вже протягом багатьох років надає всебічну підтримку заходам для учнівської молоді. От і цього року в урочистому відкритті Тижня всеукраїнських та міжнародних науково-освітніх проектів взяв участь перший заступник директора Лев Глухівський, а головний експерт відділу експертизи заявок на корисні моделі та топографії інтегральних мікросхем Михайло Яценко працюватиме в журі чемпіонату з інформаційних технологій "Екософт – 2010".

За матеріалами Українського інституту промислової власності


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow