Конференція у Сваляві

23 лютого 2010 року в м.Свалява розпочала роботу XV Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми інтелектуальної власності", організована Державним департаментом інтелектуальної власності спільно з Всесвітньою організацією інтелектуальної власності та Європейським патентним відомством.

Тематика конференції:

• стратегія розвитку державної системи правової охорони інтелектуальної власності;
• розвиток законодавства й нормативної бази у сфері інтелектуальної власності, вдосконалення роботи експертного органу;
• правова охорона, використання й захист позначень;
• проблеми використання й захисту об’єктів авторського права та суміжних прав у аудіовізуальній сфері.

Відкрив захід та привітав його учасників заступник голови Держдепартаменту Володимир Дмитришин.

– Уже вдруге в м.Свалява проводиться міжнародна конференція, присвячена питанням інтелектуальної власності. Цього разу на захід, що відбувається вже п’ятнадцятий рік поспіль, з’їхалися представники майже десяти країн світу. Поступово в наше суспільство приходить розуміння того, що саме інтелект і знання є істинним капіталом будь-якої нації. І вирішення питань правової охорони інтелектуальної власності стає дедалі актуальнішим для кожної країни. В Україні нині дуже важливо забезпечити дієву підтримку розвитку творчої діяльності саме на державному рівні, – зауважив Володимир Дмитришин.

З привітальними промовами також виступили директор відділу з питань співробітництва з деякими країнами Європи та Азії Всесвітньої організації інтелектуальної власності Міхаль Свантнер; координатор відділу міжнародного співробітництва Європейського патентного відомства Паскаль Флікс; представник закарпатської облдержадміністрації Василь Телеп; голова міської ради м.Свалява Іван Ревтій; директор філіалу РГКП "Національний інститут інтелектуальної власності" (НІІВ) Республіки Казахстан Маді Саданов.

– Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми інтелектуальної власності" збирає фахівців з інтелектуальної власності та представників громадських організацій з різних куточків світу. Ми вдячні організаторам конференції за можливість взяти участь у такому вагомому заході. Учасникам конференції бажаю плідної роботи, нових важливих знайомств, а найголовніше – повноцінного обміну досвідом, – підсумував Маді Саданов.

У перший день конференції з доповідями виступили:

• заступник голови Держдепартаменту інтелектуальної власності Володимир Дмитришин;
• спеціаліст з питань політики у сфері міжнародних аспектів права інтелектуальної власності Генеральної дирекції з питань торгівлі Європейської Комісії Каталіна Фрітц;
• координатор відділу міжнародного співробітництва Європейського патентного відомства Паскаль Флікс;
• керівник служби правового забезпечення РГКП НІІВ Республіки Казахстан Андрій Тринколенко;
• перший заступник директора ДП "Український інститут промислової власності" Петро Іваненко.

За матеріалами Українського інституту промислової власності

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow