Новости

22-а сесія Постійного комітету ВОІВ

З 23 по 26 листопада 2009 року в м. Женева, Швейцарія, проходить 22-а сесія Постійного комітету Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) з питань законодавства щодо торговельних марок, промислових зразків та географічних зазначень.

   

Чиновники призывают творцов зарегистрировать своё авторское право

Державний департамент інтелектуальної власності закликає художників, архітекторів, дизайнерів та інших творчих людей реєструвати своє авторське право. Як повідомили УНІАН у прес-службі департаменту, про це йшлося на круглому столі на тему „Особливості реалізації авторського права у сфері архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва”.

   

ЄС починає проект технічної допомоги в Україні

Європейський Союз започаткував в Україні проект технічної допомоги «Вдосконалення стратегій, політики та регулювання інновацій в Україні». Про це УНІАН повідомили у прес-службі Державного департаменту інтелектуальної власності.

   

Державні інспектори підбили підсумки своєї роботи

Протягом останніх років з боку держави значна увага приділяється питанням охорони об’єктів інтелектуальної власності.
Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив начальник управління контролю за використання об’єктів права інтелектуальної власності Державного департаменту інтелектуальної власності Сергій НІКУЛЕСКО під час звітного засідання державних інспекторів щодо діяльності їх роботи.

   

Яценюк и Тимошенко зарегистрировали торговые марки

Народный депутат Арсений Яценюк, лидер общественной инициативы Фронт перемен, зарегистрировал одноименный товарный знак (ТМ) по трем классам (кл. 16, 35 и41), в частности, печатные издания, канцелярские товары, реклама, образование и развлечения.

   

Подана на регистрацию торговая марка TM-CONSULT

Подана на регистрацию торговая  марка (товарный знак, знак для товаров и услуг) TM-CONSULT. Регистрация будет проводиться согласно Закону Украины «Об охране прав на знаки для товаров и услуг».

   

Подана на регистрацию торговая марка - Deep@rt

Подана на регистрацию наша торговая  марка (товарный знак, знак для товаров и услуг) - Deep@rt.

Регистрация будет проводиться согласно Закону Украины «Об охране прав на знаки для товаров и услуг».

   

Получен патент на полезную модель «Биотопливо»

Получен патент на полезную модель «Биотопливо». Патент выдан на полезную модель, которая касается альтернативного вида экологического биотоплива, полученного из национального биологически чистого сырья растительного происхождения по новейшим мировым технологиям.

   

Страница 5 из 6

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow